motoryzacja budownictwo
motoryzacja budownictwo
motoryzacja motoryzacja
bramy narzędzia
oferta
usługi
przycisk home przycisk kontakt przycisk dojazd
Wyroby dla motoryzacji
wyroby dla motoryzacji Naszą podstawową gałęzią produkcji są wyroby dla przemysłu motoryzacyjnego. W naszej ofercie odnajdą państwo elementy tłoczone, spawane i kute których produkcja odbywa się pod szczególnym rygorem jakościowym. Są one dostarczane bezpośrednio na linie montażowe samochodów. Taka forma kooperacji obok wymogów jakościowych nakłada szczególną dbałość o terminowość dostaw. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w park maszynowy oraz technologie wytwórcze, jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Zamieszczone w ofercie produkty to tylko część naszej szerokiej gamy, tego rodzaju wyrobów.
wyroby dla motoryzacji
Wyroby dla budownictwa

Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. w takich sektorach budownictwa jak budowa mostów, wiaduktów, kładek dla pieszych czy konstrukcji stalowych (np. hale produkcyjne).

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych nasze wyroby spełniają wszelkie normy europejskie jak i światowe.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów , sukcesywnie powiększamy swoją ofertę.

Nasze wyroby dla budownictwa i drogownictwa produkowane są wyłącznie na zamówienie , zgodnie z indywidualnymi wymaganiami zleceniodawcy.

Obejrzyj przykłady zastosowania kołków typu SD (NELSON)

wyroby dla budownictwa
Elementy montażowe do bram segmentowych
Produkcję elementów metalowych do bram segmentowych prowadzimy pod ścisłą kontrolą Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001 – 2008. Przy zastosowaniu najlepszych technologii wytwarzamy profesjonalnie wykonane wyroby w różnych odmianach i wymiarach z dokładnością do mikro milimetrów. Nasze produkty niejednokrotnie przewyższają jakością wiele uznanych firm przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjności cen. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego dzięki posiadaniu szerokiego parku maszynowego jesteśmy wstanie wykonać na specjalne życzenie elementy o nietypowych wymiarach i formach. Dzięki wysoce wyszkolonej i doświadczonej załodze nasza oferta jest sukcesywnie powiększana, a na etapie projektu są produkty, które już wkrótce pojawią się w naszym asortymencie.
Elementy montażowe do bram segmentowych
Narzędzia ręczne
W tym segmencie naszej produkcji znajdują się narzędzia wchodzące między innymi w skład przybornika kierowcy. Oferujemy również drobne narzędzia dla przemysłu meblarskiego. Są to klucze stosowane przy domowym montażu mebli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych nasze narzędzia wyróżniają się starannością wykonania oraz wytrzymałością. Jakość i atrakcyjność naszych wyrobów docenili już klienci w Polsce jak i w Europie.
narzędzia ręczne
Usługi
Nasze usługi wykonujemy według indywidualnych projektów Klienta, tak aby wiernie zrealizować Państwa oczekiwania. Wszelkie przedsięwzięcia wykonujemy indywidualnie na zamówienie według pomysłu Klienta, służąc swoim doradztwem i doświadczeniem.

Nasze usługi są całościowe i kompletne, odbywają się według ustalonych i przejrzystych dla Klienta etapów:

  • Wykonanie wstępnej analizy
  • Przygotowanie kosztorysu
  • Realizacja produktu finalnego
  • Dostarczenie towaru do klienta

Oferujemy profesjonalną obróbkę blach i różnego rodzaju metali.

Nasze usługi obejmują:

  1. Obróbkę plastyczną blach (na prasach o nacisku 15:300 ton)
  2. Zgrzewanie punktowe i tarciowe
  3. Spawanie w osłonach gazowych aluminium i stali
  4. Kucie matrycowe na gorąco
  5. Kucie matrycowe na zimno
  6. Obróbki skrawaniem

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, oferujemy także produkcję części z zastosowaniem powłok ochronnych w technologii galwanicznej lub lakierowania elektrostatycznego.

Zlecone nam projekty wykonujemy z wykorzystaniem narzędzi własnych lub powierzonych przez klientów .

Zdobyte do tej pory doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziome, gwarantującym wysoką jakość wykonywanych prac.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt z działem produkcji tel. 34 327 02 38 lub poprzez ZAPYTANIE OFERTOWE.

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
flaga flaga
Zaloguj się aby pobrać pliki
Hasło

REDONEX
ul. Parkowa 5
42-290 Blachownia

tel. +48 34 327 02 38
fax +48 34 326 81 11

Gadu-Gadu gadu-gadu

zapytanie ofertowe
zadaj pytanie
Wejść na stronę 1193629
Valid HTML 4.01 Strict Poprawny CSS!